“Rozlúčka s predškolákmi”

“…Dovidenia milá škôlka, my už nie  sme malý.
Preč sú chvíle, keď sme všetci po obede spali…
Nesmiete sa na nás hnevať, nás už čaká škola.
Utekajme už nás leto volá..”
Dňa 23.6.2021 sa v našj MŠ konala rozlúčka s predškolákmi- budúcimi prvákmi. Deti si pripravili na rozlúčku krátky program zložený z pesničiek, básničiek, tančekov a krátkej scénky.. Ním sa rozlúčili s pani učiteľkami, kamarátmi, pani kuchárkami, tetou školníčkou, hračkami….
“Niečo sa končí a niečo sa začína…”. Pre našich budúcich prvákov sa už končia škôlkárske časy a v septembri sa už stanú ozajstnými žiakmi- prvákmi vo veľkej škole. Prejeme im v mene celého kolektívu našej MŠ, aby sa im v škole darilo, aby tam našli rovnako super kamarátov ako aj pani učiteľky ako tu v MŠ.

« 1 z 2 »

Responsive image