“Rozlúčka s predškolákmi 2019 – 2020”

Dovidenia milá škôlka, my už nie sme malí,
preč sú chvíle, keď sme všetci po obede spali.
Nesmiete sa na nás hnevať, nás už čaká škola,
Utekajme už nás leto volá…”
Dňa 25.6.2020 sa v našej Mš konala rozlúčka s predškolákmi-s tými, ktorý v tejto situácii chodia do škôlky. Pripravili si krásny rozlúčkový program, aj malé prekvapenie  pre všetky detičky,pani učiteľky,pani kuchárky aj tetu školníčku. Aj deti- naši predškoláci dostali na pamiatku krásne darčeky, aby si na našu škôlku a tie krásne chvíle, ktoré tu strávili  s láskou  spomínali. Tieto darčeky čakajú aj na predškolákov. ktorí do škôlky momentálne nechodia, ale prídu si ich individuálne vyzdvihnúť.
V mene celého kolektívu našej Mš chceme poďakovať rodičom našich predškolákov za krásne spomienkové darčeky, ktoré sme od nich dostali.
Prajeme všetkým predškolákom úspešný štart do 1.triedy a veľa úspechov v škole.


Responsive image